Domů a zařízení

Kávové stolky

Posted by admin

Jak milovníci minimalismu v interiéru, tak fanoušci útulných místností vyplněných polštáři a látkami, se shodnou, že salon bez místa k relaxování s knihou a kávou není to pravé. V dobře zařízeném pokoji musí být křeslo nebo pohovka, na které lze pohodlně odpočívat po práci, a také nízký stolek, na který odložíme horkou kávu. Jak však zvolit kávový stolek? Čeho je třeba si zvlášť všímat, když chceme mít ten ideální? Napovíme vám!

Styl místnosti

Hodně záleží na tom, v jakém stylu je zařízený interiér, kde bude stolek umístěn. Kávové stolky se vyskytují v nejrůznějších podobách a tvarech, lze si také zvolit materiál, z něhož jsou vyrobeny, jejich barvu a strukturu. Moderní interiéry, např. lofty, to jsou místa, kde se bude výborně hodit kovový stolek v syrovém industriálním stylu. Ten s dřevěnou deskou přidá do prostoru charakteru a zlomí městské klima, skleněná deska zas vnese do místnosti eleganci. V přirozeném interiéru, ve kterém převládá bílá a dřevěné prvky, se fantasticky osvědčí stolek ve skandinávském stylu – s jednoduchou formou, ale příjemný, díky použití měkkého, na dotek příjemného dřeva. Módní prvky celek doplní – postačí voňavá svíce v rohu stolku, nebo malý sukulent v jeho středu.

Kávové stolky – nejen na kávu!

Funkčnost to j druhá po vzhledu důležitá vlastnost kávového stolku. Malý, ale praktický? Samozřejmě, že je to možné! Kávové stolky to je nejen dekorace nebo doplněk zařízení místnosti, ale také důležité místo, které se může stát dalším odkládacím a úložným místem. Nejen že na něm položíte šálek s nápojem, ale také misku s občerstvením. Skryté poličky a šuplíky to jsou výborná místa na schování televizního ovládače, oblíbeného časopisu nebo knihy. Díky takovým řešením je snadné uložit drobnosti, které by ležely odložené někde v rohu pohovky, a potom bychom je dlouho hledali a byli při tom nervózní. Zde konečně najdou své místo, a pokoj bude vypadat čistě a uklizeně. Stojí to za to!

Betonové květináče

Stručný Návod pro Výběr Květináčů

Při výběru květináčů Miravila se nechte vést svou kreativitou. Zatímco někteří lidé si zřejmě koupí první květináč, který uvidí, jen proto, že vypadá krásně, pravdou je, že je třeba zvážit spoustu věcí, aby vámi vybrané květináče byly pro vás a vaše rostliny opravdu ty nejlepší. Seznámení se s různými typy květináčů a osvojení si několika tipů, jak je nakupovat, vám může pomoci udržet vaše rostliny dlouho zdravé a krásné.

Články ze stejné kategorie:

Related Post