Krása, zdraví a móda

Kreativní způsoby použití vlasových příčesků

Vlasové vložky pro krásný účes
Posted by admin

Pokaždé, když si vzpomenete na prodloužení vlasů, vlasové vložky nebo na příčesky do vlasů, první, co vám napadne, jsou nevkusně vypadající příčesky v obchodních stáncích, které vypadají nepřirozeně. Můžete si dokonce vzpomenout na ty nevkusně s různými barvami, které byly populární v 90. a začátkem 2000. V dnešní době však příčesky prošly dlouhou cestou z hlediska přístupnosti i kvality. 

Nejlepší na příčesky je, že jich nyní můžete používat různými způsoby, mezi které patří:

Přidejte objem

Přejete si mít namísto tenkých vlasů objemné a silné? Příčesky mohou dodat vašim vlasům rozměr a formu, aby vám pomohli dosáhnout vysněné vlasy. Jedním z běžných způsobů příčesků je přidání tloušťky a objemu. Musíte jen naskládat pár svazků na sebe a vytvořit obrovský svazek, abyste vytvořili větší objem. Můžete také použít objemizačný svazek k existujícímu svazku, abyste zvětšili tloušťku.

Vlasové vložky
Vlasové vložky pro dokonalý účes

Pokud se vám nelíbí extra délka, nebojte se, protože vždy můžete jít na kratší délku. Můžete také požádat svého kadeřníka, aby sestřih zkrátil tak, aby odpovídal aktuální délce vašich přírodních vlasů.

Přidejte plnost do drdolu nebo culíku

Už vás unavuje váš ochablý a smutně vypadající cop? Chcete-li vašemu culíku přidat více objemu a lepší formu, můžete jim pomocí příčesků přidat další formu a objem. Copy všech typů jsou vždy trendy a pouze s několika svazky budete moci svůj cop přeměnit na pohotový a energický, aniž jste pro svůj cop potřebovali nějaké další umělé prodloužení.

YouTube video

Pokud dáváte přednost rozcuchaným drdolem, musíte svůj hrubší nový cop pouze otočit na sebe, zajistit jej pomocí několika špendlíků a vychutnat si rozcuchaný drdol s větším objemem.

Vytvořte tlustší a delší korálky

Vždy jste snili o dosažení těch perfektně vypadajících nadýchaných, hustých a dlouhých pletenců, které jsou populární na sociálních sítích? Zde je zvláštní tajemství, které vám pomůže dosáhnout plné, hrubé a dlouhé copy, které vám budou jiné dámy závidět. Příčesky jsou nejlepším řešením přeměnu krátkých a tenkých copů na dlouhé copánky s mega objemy. Před zaplétáním vlasů si jednoduše připněte několik svazků v strategických oblastech kolem hlavy a jen tak získáte ten úžasný culík s přidanou tloušťkou.

Doplňky

Můžete popustit uzdu fantazie i s příčesky. Místo toho, abyste dlouhé hodiny zkoušeli používat své přirozené vlasy pro dosažení složitých účesů, můžete pro tento účel jednoduše použít příčesek.

Přidejte barvu a zvýraznění

Chtěli byste vyzkoušet novou barvu vlasů, ale necítíte se dost odvážní na to, abyste si vybrali trvalou barvu? Chcete vyzkoušet balayage nebo ombre, ale nechcete si během postupu poškodit nebo odbarvit vlasy? Vložky do vlasů jsou přesně tím řešením, které potřebujete. Od jemných melodií balayage po ostré ombre barvy budete moci změnit barvu svých vlasů během několika minut, aniž byste museli jít do svého oblíbeného salonu.

Články ze stejné kategorie:

Related Post