Cestování a cestovní ruch

Lázně ve Slovinsku

Posted by admin

Nabídka slovinských lázní zahrnuje více než 130 wellness a lázeňských alternativ, které nabízejí rozmanitý a exkluzivní výběr procedur pro tělo, mysl a krásu. V zemi se nachází přibližně 87 přírodních horkých pramenů, jejichž teplota vody se pohybuje od 32 do 73 stupňů Celsia a každý z nich je snadno dostupný z různých hotelů a lázní, které byly kolem něj vybudovány.

Slovinsko je víc než jen lázně

Přestože lázně patří k nejatraktivnějším turistickým nabídkám, rozhodně nejsou jediným lákadlem pro wellness pobyt v zemi.

Acquafun pro celou rodinu

Lázně ve Slovinsku mají bohaté vnitřní i venkovní vodní rekreační plochy, které jsou ideální pro koupání v každém ročním období. Celá rodina se může ponořit do vodního světa termálních parků se vzrušujícími tobogány a různými atrakcemi, které mohou nabídnout různá dobrodružství i těm nejmenším.

Wellness centra a lázně jsou inspirovány přírodou. Zdroj: Thermana Laško

Odpočinek uprostřed přírody

Wellness centra a lázně jsou inspirovány přírodou. Koneckonců bylo opakovaně ověřeno a prokázáno, že využívání přírodních léčivých faktorů dostupných v místním prostředí může prospět celkovému zdraví a pohodě člověka.

Solné bahno a další peloidy často obohacené o minerály lze využít k estetickým, relaxačním a léčebným účelům.

Blahodárné aerosolové inhalace, jako jsou bylinné inhalace, mohou pomoci pročistit dýchací cesty a jsou ideální pro relaxaci.

Rašelina je dalším neocenitelným pokladem zalesněných horských mokřadů s blahodárnými účinky na různé zdravotní problémy a často se přidává do koupelí.

Na druhé straně může mít jemný mořský vánek v kombinaci s čerstvým horským vzduchem významné pozitivní účinky na zlepšení zdraví a pohody člověka.

YouTube video

Slovinská pohostinnost v plné kráse

Lázně ve Slovinsku jdou ruku v ruce s okolním prostředím a laskavostí obyvatel. Místní obyvatelé se s vámi rádi podělí o svou kulturu a tradice.

Na co ještě čekáte, abyste si zorganizovali výlet?

Články ze stejné kategorie:

Related Post