Automobilový průmysl

Možnosti střešních nosičů

Střešní nosič na auto
Posted by admin

Pokud nechcete, aby váš kufr byl plně naložen, nebo jestli vaše auto prostě nemá dostatek prostoru uvnitř, střešní nosič na auto vám může dát tolik potřebný prostor k přepravě nákladu.

Lze na něj připojit těžko a objemné věci, které se nevejdou do vašeho vozidla. Střešní nosiče můžou být také naplněny špinavým nebo mokrým vybavením, no váš interiér zůstane suchý a čistý. To vám také umožní snadno a rychle vzít sportovní vybavení do hor, k jezeru nebo na pláž.

Střešní nosič na auto
Střešní nosič na auto pro přepravu lyží, kol, …

Střešní nosiče jsou běžné příslušenství, které naleznete na většině moderních vozidel, jako jsou SUV a crossovery. Tyto doplňky jsou velmi užitečné a mají mnoho méně známých využití. 

Je to pravděpodobně proto, že střešní nosiče nemají žádný přímý dopad na celkovou funkci vozu nemluvě o tom, že jejich umístění je zanedbané a přehlížené.

Ale přesto, pokud v správný čas budete jistě rádi, že je můžete použít třeba na:

Zavazadla

Máte v plánu jet na tolik potřebnou dovolenou? Jak víte, všechny prodloužené výlety budou potřebovat určité množství zavazadel navíc a to, co se nevejde do kufru, lze umístit na auto. Jen se ujistěte, že jste správně upevnili své zavazadla a pro bezpečnost je překryjte sítí.

YouTube video
Video: Tipy a inspirace – Střešní nosiče

Jízdní kola

Pro tuto specifickou funkci by měl být váš nosič vybaven kvalitním nosičem kol. Nosiče kol najdete ve většině obchodů s příslušenstvím do aut. Ujistěte se však, že je vaše kolo zajištěné a během cesty zůstane bezpečné. 

Desky

Většinou jsou surfy a snowboardy prostě příliš dlouhé, aby se vjeli do kabiny, a to je důvod, proč je přirozené upevnit je na váš nosič. Dohlédněte však na to, aby vaše prkno nestínilo váš výhled na silnici.

Markýzy

Markýza je přesně to, co potřebujete, aby se vaše vozidlo přeměnilo na domov i daleko od domova. Ocení to ti, kteří často chodí na venkovní výlety a treky. Markýzu stačí připojit, roztáhnout a okamžitě získáte stín, ve kterém můžete sedět, relaxovat a odpočinout si za slunečného dne. 

Sečteno a podtrženo 

Když přepravujete jakoukoli formu nákladu pomocí střešního nosiče, to poslední, co chcete je, aby se stal bezpečnostním rizikem pro vás a ostatní účastníky provozu. Proto se ujistěte, že abyste rychlostí nezpůsobili pohyb zavazadel a občas zkontrolujte jejich stav.

Články ze stejné kategorie:

Related Post