Automobilový průmysl, Počítač a technologie

Nejlépe hodnocené držáky na mobil do auta

Držáky na mobil do auta
Posted by admin

Držák na mobil do auta změní váš smartphone na navigaci, zábavné centrum a komunikační zařízení bez nutnosti používat ruky. Taky chrání váš mobil od poškození a vás od porušení zákona. Na trhu naleznete množství držáku a je těžké vybrat si jen jeden. Tento článek vám prezentuje ty nejlepší držáky na mobil do auta, které vyhovují vaším potřebám a vašim estetickým preferencím.

1. iOttie Easy One Touch 4 Dashboard 

iOttie je snadno využitelný držák, díky kterému připevníte jakýkoliv smartphone kdekoliv na váš palubní počítač, nebo přední sklo. Je založen na Easy One Touch mechanismu, který umožňuje připevnění a odňatí vašeho telefonu jediným pohybem.

Držáky na mobil do auta iOttie
Držáky na mobil do auta iOttie Easy One Touch 4 Dashboard

Má teleskopickou ruku, která vám umožní změnit uhel vašeho telefonu snadno, tak aby mířil pouze na vás. Má pevný stisk, díky kterému je váš mobil stabilní a máte naň dobrý výhled i na nerovné cestě.

2. WizGear Magnetic Car Phone Holder

Preferujete-li jednoduchost, jako základ vašeho interiéru, pak tenhle držák je pro vás ideální. Má prostý dizajn a snadnou instalaci. Má magnety, které umístíte na zadní stranu svého telefonu. Tyto magnety jsou dost silné na to, aby absorbovali nárazy i vibrace. Je to skutečně cenově dostupný držák.

YouTube video

3. Vansky 3-in-1 Universal Phone holder 

Preferujete-li jednoduchost, jako základ vašeho interiéru, pak tenhle držák je pro vás ideální. Má prostý dizajn a snadnou instalaci. Má magnety, které umístíte na zadní stranu svého telefonu. Tyto magnety jsou dost silné na to, aby absorbovali nárazy i vibrace. Je to skutečně cenově dostupný držák.

YouTube video

4. MPOW Car Phone Holder 

Lze ho nainstalovat do vášho CD přehrávače. Díky tomu bude váš mobil v ideálním místě na nabíjení bez toho, aby omezoval váš výhled na cestu. Držák lze rotovat o 360°, čímž dosáhnete jakýkoliv žádaný uhel. Má upravitelný mechanismus uchopení, který je kompatibilní s většinou mobilů (Samsung, Apple, …). Tlačítkem rychlého uvolnění můžete rychle vzít svůj mobil, když budete odcházet z auta.

5. Humixx Dashboard Cellphone Holder

Nejelegantnější a nejkompaktnější magnetický držák na tomhle seznamu je Humixx. Lze ho připevnit na jakýkoliv rovný povrch s pevnými lepícími tyčkami. Mobil upevňuje magnetickými prvky. Silikónový povrch garantuje, že se zadní strana vašeho mobilu nepoškrábe. Může se rotovat o 360°, kolem kuličky, a tak jej můžete mít v jakémkoliv uhlu. Je kompatibilní se všemi zařízeními, díky svým magnetickým prvkům.

6. Spigen Kiel K40 Car Phone Holder

Jste-li mladá duše, tenhle kousek je ideální k uspokojení vašich estetické řízni. Má výhodnou cenu. Nevýhodou je, že váš mobil drží pouze v horizontální, vodorovné rovině. Je ideální, pokud od toho očekáváte držák pro navigaci.

Závěr

Představili jsme vám ty nejlepší možnosti pro držáky. Koupu vám doporučujeme pro snadné a bezpečné řízení vozidla. Hezký den!

Potřebujete novou autobaterii? Poté si přečtěte článek s názvem „Kdy byste měli změnit svou baterii do auta?„.

Články ze stejné kategorie:

Related Post