Krása, zdraví a móda

Proč pivo Laško nabízí dokonalý zážitek z pivního wellness

Posted by admin

V Lašku můžete ochutnat různé chutě ze světoznámého pivovaru a dozvědět se více o procesu a historii výroby piva. Žhavým trendem se stalo také pivní wellness díky blahodárným účinkům, které nabízí. Pokud víte, vaše oblíbené nové pivo obsahuje také chmel ze Slovinska. Pokud se někdy budete toulat ulicemi Slovinska, ochutnávka místního piva z různých malých i velkých pivovarů je zážitek, který si nesmíte nechat ujít. 

Země Slovinsko je odedávna známá svými bohatými a rozmanitými kulinářskými specialitami. Slovinská půda poskytuje nepřeberné množství chutí, které snadno rozpoznáte nejen na talíři, ale i ve sklenici. 

Kromě prvotřídních vín se země může pochlubit také vynikajícími pivy. Neuvěřitelný nápoj s pěnou, který jejich předkové kdysi dávno poprvé zbožňovali, se v horkých letních dnech cítí ještě lépe. 

Relaxácia v blahodárnej termálnej vode v Lašku a v tematických saunách, ktoré rozprávajú príbehy Laška – to najlepšie pre vašu regeneráciu a revitalizáciu.

Slovinci pivo rádi používají i při přípitku. Kromě dvou největších slovinských pivovarů v Lublani a Lasku je Slovinsko plné mnoha dalších menších pivovarů. Ve městě Laško se dokonce každoročně koná festival věnovaný lašskému pivu. 

Při návštěvě hlavního města budete mít také možnost zúčastnit se řízených ochutnávek místního řemeslného piva. A co víc, můžete si vzít a vychutnat pivní wellness procedury, které se těm dosavadním prostě nevyrovnají.

Během Slavností piva a květin se také konají různé workshopy a akce. V samotném domě, kde se uvařil první džbán piva v oblasti, můžete dokonce zkusit štěstí při úniku z únikové místnosti s pivovarskou tématikou. A pokud chcete zažít jedinečnou pivní wellness proceduru, která využívá pivo a jeho blahodárné složky, Thermana Laško je tím nejlepším místem.

YouTube video

Pivovar Laško a historie výroby piva

Pivovar Laško je největší slovinský pivovar, který se nachází ve městě Laško a nese jeho jméno. Pivovar založil v roce 1825 Franz Geyer, výrobce medoviny a pekař perníku. Po skončení druhé světové války v roce 1945 se Laško stalo největším bojovým pivovarem v Jugoslávii, a když přišel rok 1991, stalo se největším z 28 pivovarů v oblasti. 

Články ze stejné kategorie:

Related Post