Dárky a propagace

Svátečné nápady na trička tyto Vánoce

Trička
Posted by admin

Když vánočné písničky, dekorace a vystoupení opět rozzáří domy, ulice a obchoďáky po celým světe, můžete si být jistí, že je znovu ten čas, když jsou v módě svátečný trička.

Je zcela jedno zda je využijete na vánoční party z práce nebo jako dárek pro rodinu a přátelé. Jsou to skvělé nápady, které stojí za to zvážit. Tyto trička perfektně doplní sváteční náladu během letošních Vánoc.

Klasické sváteční trička

Lidi milují zábavná vánoční trička, no někdy není nejlepší čas nebo prostor na humor. V takovém případě zvažte klasický dizajn na své vánoční trička.

Trička

Tyto klasická trička mohou třeba obsahovat prosté frázi, jako „Užij si šťastné a veselé“. Kromě samotné frázi mohou trička osahovat i jiné prvky, jako třeba jmelí. S těmito klasickými svátečními dárky nikdy nic nezkazíte.

Světla vašeho života

Hledáte-li vánoční trička pro celou svou rodinu, potřebujete zejména něco roztomilé. Můžete se nechat inspirovat svítilkami na vaším domě, nebo vánočním stromečku a udělat z vaší rodiny pravým světlem vašeho života. Každá malá žárovka může představovat člena vaší rodiny. Takové trička jsou skvělé na rodinné vánoční oslavy a setkání během svátků.

YouTube video
Video: Vtipné vánoční košile – Rude Tshirts – Merry Xmas Tees

Humorní retro trička

Jak již bylo řečeno, někdy prostě chcete vyjádřit svou zábavní stránku se vydat na humorní jízdu. Samozřejmě není lepšího místa na zábavu než na vánočního oslavách. Vaše zábavná vánoční trička mohou využít retro nádech, který zjemní i drsnější humor. Vaši přátelé a kolegové se zcela jistě popukají smíchy, když si tyto trička rozbalí.

Flirtující trička

Vánoce jsou často chladné a dlouhé, zejména když nemáte, s kým byste je strávili. Proč tedy nevyužít vánoční trička pro zaujetí té speciální osoby, která se vám líbí? Vaše trička mohou obsahovat milé frázi o mazlení v zimě kvůli zahřátí. Taky se hodí pro partnerské dvojice. Nebylo by to skvěly zalichotit oku vaší lásky v tomhle tričku?

Trička k uvítání miminka

Vánoce jsou nádherné. A zvláště jestli plánujete přivítat nového člena rodiny. Proč nezvěčnit tuto chvíli s památkovými tričky? Zejména staří rodiče si tyto dárky jistě zamilují!

Trička se Santou 

No a na závěr nemohou chybět stovky nápadů na vánoční trička se Santou. Konec konců Vánoce jsou čas, kdy i dospělý chtějí věřit na Santu nebo Ježíška, který nám přinese dárky. A právě proto jsou to skvělé trička pro děti i dospělé.

Články ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen  

Related Post