Cestování a cestovní ruch

Zažijte luxusní pobyt v hotelu Thermana Laško

Hotel Thermana Laško
Posted by admin

Hotel Thermana Laško je komfortní, sofistikovaný a moderní hotel, který splní všechna vaše očekávání a ještě více. Hotel byl postaven v roce 2021 a představuje nejnovější přírůstek čistého luxusu v nejmodernějším komplexu na břehu malebné řeky Savinja.

Kde se hotel nachází? 

Komplex se nachází v nedotčeném přírodním prostředí podél řeky Savinja se svěžími kopci v pozadí.

Hotel Thermana Laško a řeka Savinja
Hotel Thermana Laško a řeka Savinja, kde si můžete odpočinout v nedotčené přírodě

Nad hotelem se tyčí majestátní hora Hum, známá také jako „Laški Triglav“, ze které je malebný výhled na Laško. Do centra Laška se dostanete za pouhých 15 minut osvěžující procházkou po navržených turistických stezkách, které se táhnou po obou březích řeky Savinja. 

Místo pro parkování    

Hoteloví hosté mohou zdarma parkovat na prostorných parkovištích u hotelu a také v garáži. Ten je placený a nachází se v areálu hotelu. 

Čas ubytování a odbavení  

Po příjezdu do hotelu budete informováni, že pokoje budou k dispozici po 14. hodině. V den odjezdu je nutné opustit pokoj do 11:00. 

Kapacita hotela

Hotel Thermana Laško nabízí svým hostům výběr ze 7 hotelových apartmánů a 181 moderních hotelových pokojů.

YouTube video
Videoprezentace Hotelu Thermana Laško

Co hotel nabízí 

Hotelový komplex nabízí nekonečné možnosti, jak si užít a dopřát dokonalý odpočinek těla i mysli pod jednou střechou. 

Vaše cesta může začít v bazénu s termální vodou. Zde si můžete vychutnat osvěžující sklenici termální vody Laško, která může revitalizovat a stimulovat vaše tělo a zároveň zlepšit vaši pohodu. 

Pod krásnou skleněnou kopulí termálního centra najdete také širokou nabídku úžasných vodních relaxací. K dispozici je také wellness centrum, které nabízí zajímavý výběr lázní, masáží a dalších kvalitních hýčkajících služeb a relaxačních procedur. 

Jednou z nich jsou Wellness procedury s pivem a medem, které poskytují jedinečný zážitek, který lze zažít pouze v Lasku, a proto stojí za vyzkoušení. 

Další zážitek, který musíte vyzkoušet, najdete v Thermana & Veda Ayurveda Centre Lasko. Najdete zde tým indických odborníků, kteří vám pomohou s detoxikací organismu a silně vás přiblíží ke všem východním moudrostem, které podporují dobré zdraví. 

Váš žaludek jistě potěší i hotelová kuchyně. Vaše chuťové pohárky si budou moci vychutnat jejich gurmánské speciality v hotelu nebo À la carte. Můžete si také vychutnat příjemné prostředí kavárny s širokou nabídkou všech druhů dezertů a nápojů. K dispozici je také pestrý zábavní program, který může vaši dovolenou posunout na zcela novou úroveň. 

Zde jsou nabídky, které můžete v tomto výjimečném hotelu vyzkoušet a najít:

 • Restaurace a kavárny
 • Kongresové centrum
 • Fitness centrum
 • Sauna centrum
 • Termální centrum se skleněnou kopulí
 • Hala s termální pitnou vodou 
 • Thermana & Veda Ayurveda centrum
 • Wellness Spa centrum

Hotelová ocenění, certifikáty a vyznamenání     

Od otevření hotelu turistům a cestovatelům získal již několik ocenění, certifikátů a vyznamenání:

 • Společnost šetrná k včelám
 • Nejlepší bazén za roky 2008 až 2019
 • Nejlepší wellness od roku 2008 do roku 2019
 • Certifikát výjimečnosti – Portál Holiday Check od roku 2014 do roku 2019
 • Hotel vhodný pro konference
 • Zelená ubytovací značka v roku 2015
 • Certifikát Halal v roku 2012
 • EDEN – Laško jako evropská destinace excelence v roce 2013 
 • Evropská cena za zdraví a koupele v roku 2017
 • Environmentální značka EÚ v letech 2010 a 2019
 • Laško je nejkrásnějším slovinským lázeňským městem roku 2012
 • Prestižní ocenění Zoover Awards 2013 až 2015 
 • Superior **** S v roku 2011
 • Ocenění TripAdvisor Travelers‘ Choice Award v letech 2009 až 2019  

Speciální balíčky a programy v hotelu Thermana Laško   

Během pobytu v hotelu si můžete vybrat z řady speciálních programů a balíčků, z nichž některé jsou následující:

Ajurvédsky omlazovací program     

Ájurvédský omlazovací program probíhá od 1. ledna do 30. prosince 2022. Můžete si vybrat mezi 4 dny a 3 nocemi a 6 dny a 5 nocemi. Program je k dispozici za cenu od 161 € za osobu a noc.

Ájurvéda a Hotel Thermana Laško-ban
Ájurvéda praktikovaná v hotelu Thermana Laško je systém tradiční medicíny z Indie

Thermana vás rozmazluje  

V roce 2022 si můžete vybrat z několika termínů: 9. ledna až 18. února, 6. března až 15. dubna, 18. dubna až 23. dubna a 2. května až 24. června. Tento program trvá 3 dny a 2 noci a jeho cena se pohybuje od 74 € do 62,90 € na osobu a noc.

Cvičební programy jógy   

Programy jógy v hotelu jsou k dispozici od 2. ledna do 30. prosince 2022. Za cenu 130 € na osobu a noc si můžete vybrat mezi 7 nocemi a 8 dny nebo 2 nocemi a 3 dny.

Program Wellness Bootcamp   

Od 2. ledna do 30. prosince mohou hoteloví hosté využít také hotelový program Wellness Bootcamp. Můžete si vybrat balíček na 3 noci a 4 dny nebo na 7 nocí a 8 dní. V rámci programu je možné využít i dny navíc a cena programu je 249 € za osobu a noc.

Pokoje

Hotel Thermana Laško nabízí výběr a výjimečnou nabídku pokojů jako žádný jiný hotel. Jak již bylo zmíněno, hotel má 181 moderních a plně vybavených pokojů a 7 apartmánů, které jsou příjemně zařízené, aby byl váš pobyt ještě nezapomenutelnější. 

Pokoje jsou vybaveny televizí, minibarem, bezdrátovou sítí LAN, bezplatným připojením k internetu a telefonem. Všechny pokoje jsou také vybaveny vanou nebo sprchou, toaletou, županem a fénem. Na přání si můžete rezervovat pokoj s balkonem a panoramatickým výhledem na řeku Savinju. 

Až budete mít příště pocit, že vaše tělo a mysl potřebují trochu hýčkání a omlazení, hotel Thermana Laško si rozhodně zaslouží být na prvním místě vašeho seznamu míst, která byste měli navštívit. Tento hotel nemá konkurenci, pokud jde o vynikající zážitky, na které budete jistě vzpomínat do konce života.

Články ze stejné kategorie:

Related Post